Studniówka 2018

Napisano: 14 Luty, 2018 - 18:19 przez Administrator

Studniówka I LO w Łańcucie odbyła się 27.01.2018 roku. Sienkiewiczaków tradycyjnie już gościł Hotel Łańcut. Licznie zebranych maturzystów, nauczycieli i rodziców powitali Pan Dyrektor Robert Szura, Pani Wicestarosta Barbara Pilawa-Kraus wraz z przewodniczącymi szkoły i klas - Wiktorią Kraus, Karoliną Piekło, Magdaleną Brzezicką, Karoliną Nykiel i Andżeliką Augustyn. Po oficjalnych powitaniach i wzruszających słowach, „poloneza czas (było) zacząć”.

Zaprezentowano piękną choreografię, dzięki licznym próbom pod doświadczonym okiem Pani Magdaleny Cwynar wszystko się udało. Kreacje dziewcząt i wspaniała prezencja męskiej części maturzystów wprost powalały. Rodzicom łza się w oku kręciła i nikt nie wiedział, gdzie się podziały te dzieci w dżinsach, glanach i kraciastych koszulach sprzed 3 lat.

Jak ją zapamiętamy?
Głównie tym, że parkiet był pełen tańczących od pierwszej do ostatniej chwili. Muzyka porywała do tańca nawet tych, którzy nie lubią tańczyć, a Fotobudka i fotograficzna sofa robiły furorę. Wszyscy przeżyli mniejsze lub większe chwile wzruszenia, gdy uczniowie składali życzenia i podziękowania swoim Wychowawcom. Duże wrażenie zrobił też tort wjeżdżający o północy na salę balową, w oprawie strzelającego i pięknie opadającego confetti. Krojenie przypadło w udziale Przewodniczącym szkoły minionej kadencji czyli Wiktorii i Kamilowi. Fotograficznie i filmowo uwieczniło to wydarzenia studio Mia-Art z Rzeszowa. A teraz z barwnymi wspomnieniami czas siadać do książek! Trzymamy kciuki za mobilizację i wytrwałość przez najbliższe 100 dni, a podczas egzaminów życzymy dużo szczęścia i spokoju.

• GALERIA ZDJĘĆ
  • ( Kategorie: )