Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

Sto lat, sto lat…

Napisano: 2 Październik, 2007 - 04:39 przez MRJ

Coraz większymi krokami zbliżamy się do tak długo wyczekiwanego jubileuszu naszej Szkoły. Już tylko kilka dni dzieli nas od tego historycznego momentu. Ostatni tydzień poprzedzający tę najważniejszą uroczystość to szaleńczy wyścig z czasem. W przygotowania do obchodów zaangażowana jest cała społeczność szkolna - począwszy od dyrekcji i grona pedagogicznego, poprzez absolwentów, a skończywszy na obecnych Sienkiewiczakach z maturzystami na czele. W bardzo rozbudowanym toku różnorodnych działań, praca znalazła się dla wszystkich. I tak pod okiem prof. W. Kluz-Chłandy tworzy się bogaty program artystyczny, każda klasa przygotowuje okolicznościową gazetkę, a uczniowie chętni do pomocy realizują się np. przy polerowaniu wiekowej barierki wokół holu. :P

Chociaż niedawno zaczęła się kalendarzowa jesień, to nasza Szkoła i jej okolica kwitnie m.in. za sprawą nowych drzewek i krzewów, które – miejmy nadzieję – pojawiły się na terenie szkolnym nie tylko na czas obchodów stulecia. Czas szybko płynie, a do zrobienia pozostało jeszcze wiele, ale chyba nie ma osoby, która nie byłaby przekonana, że do soboty wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. W końcu będzie to przecież jedyny w swoim rodzaju okrągły jubileusz naszej Szkoły, do któreego dane nam było w bardzo zróżnicowanych aspektach się przyczynić! Mimo, że kilka dni przed uroczystością nie wszystko jeszcze jest gotowe, to jesteśmy pewni, że do soboty dopniemy wszystko na ostatni guzik, w końcu jesteśmy Sienkiewiczakami!

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie
I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 6 gości.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość