Spotkanie rodziców, uczniów klas pierwszych. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Napisano: 23 Sierpień, 2018 - 14:31 przez Administrator

Informujemy, że w piątek 31 sierpnia 2018 r. o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z wychowawcami, rodzicami i uczniami klas pierwszych. Bezpośrednio przed i w trakcie spotkania rozdamy uczniom klas pierwszych szkolne legitymacje. Przedstawimy wychowawców oraz informacje związane z wymaganiami szkolnymi. Po zebraniu będzie możliwość wprowadzenia korekt w wyborze II języków obcych oraz ewentualnego przepisania się do innej klasy.

Po spotkaniu, o godz. 17:30 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców w sprawie wyboru oferty ubezpieczenia NNW uczniów naszej szkoły. Prosimy o niezawodne przybycie przedstawicieli trójek klasowych rodziców uczniów klas drugich i trzecich!

3 września 2018 r. uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Mszą Świętą w Łańcuckiej Farze o godz.: 8:00, a o godz. 9:30 rozpocznie się Akademia Szkolna na boisku szkolnym (w razie deszczu na górnym holu).