Na półmetku – po półmetku – niezapomniany „Kinderball” klas II

Napisano: 15 Styczeń, 2007 - 21:01 przez MRJ

Jak ten czas mija… Tak niedawno spotkaliśmy się po raz pierwszy niepewnie wchodząc w nowe, nieznane mury „jedynki”, a tu już półtora roku wspólnego życia za nami. Przypomniał nam o tym półmetek, który z pewnością będziemy długo wspominać.

Już w poprzedzający imprezę piątek, 12 stycznia, czuć było atmosferę gorączkowych przygotowań. Od samego rana klasy II a i II c pracowały nad przystrojeniem hali (najwytrwalsi aż do godz. 20.00), inni dbali w tym czasie o udekorowanie „sal jadalnych”, przydzielonym poszczególnym klasom na parterze. Pracy było dużo, ale opłacało się. A już następnego dnia… panowie w eleganckich garniturach, panie w oszałamiających nas (część męska J) wieczorowych kreacjach – można powiedzieć, że każdy napotkany szczegół odzwierciedlał uroczystość i niezwykłość tego dnia.

Po krótkim wystąpieniu dyrektora zabawę rozpoczęliśmy walczykiem, po którym zabawa zaczęła się stopniowo rozkręcać. A na parkiecie nie było ani chwili żeby ludzie się nie bawili J. Atrakcyjnym przerywnikiem okazał się gościnny występ zespołu „Dwa, trzy słowa”. Jednakże nawet on nie potrafił zgromadzić na parkiecie tylu osób co owacyjnie przyjęta „chusteczka”.

Taniec jak wiadomo – rzecz wyczerpująca – ale i o tym pomyślano. W przerwach harców na parkiecie o nasze żołądki dbała firma Wolanka, serwująca przepyszne jedzenie.

Wszystko co dobre, szybko się kończy – tak było i tym razem. Nie spostrzegliśmy się więc nawet, że nadeszła 2.00 i pora już kończyć. Nie ma się jednak co martwić – za rok to dopiero będzie bal J.

W tej chwili stronę przegląda 1 użytkownik i 47 gości.