MATEMATYCY NA START !!!

Napisano: 19 Wrzesień, 2017 - 20:55 przez Administrator

Rusza nowy rok szkolny a wraz z nim nowe wyzwania dla miłośników matematyki w I LO.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w konkursach i olimpiadach matematycznych.

Już w październiku rozpocznie się XXXIII Konkurs Matematyczny im. J. Marszała , w który mogą wziąć udział uczniowie wszystkich klas.

Szczególnie zachęcamy uczniów klas trzecich do spróbowania swoich sił (matematycznych ) w XI Olimpiadzie AGH „O Diamentowy Indeks”.

Zaś w grudniu uczniowie klas I-III będą mieli okazję sprawdzić się w matematycznych zmaganiach po angielsku w II Powiatowym Konkursie Matematycznym „I LOVE NUMBERS”.

W naszej szkole odbywają się zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów szczególnie zainteresowanych urokami i tajemnicami „królowej nauk” .

Serdecznie zapraszamy nowych uczniów oraz życzymy powodzenia bardziej doświadczonym matematykom w I LO !