Mamy TO! Srebrna Tarcza 2020!

Napisano: 30 Maj, 2020 - 20:09 przez Administrator

Z ogromną dumą i przyjemnością informujemy, że w tegorocznym rankingu „Perspektyw” dla liceów ogólnokształcących,

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie

po raz kolejny otrzymało SREBRNĄ TARCZĘ,

która jest znakiem jakości Naszej Szkoły.

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla Naszej Szkoły zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe.

Na wyniki rankingu złożył się wyniki z egzaminów maturalnych podstawowych (25%), egzaminów rozszerzonych (45%) oraz sukcesów w olimpiadach (30%).

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Łańcucie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".