Lista podręczników na rok szkolny 2017/2018

Napisano: 11 Lipiec, 2017 - 15:00 przez Administrator

Jak zwykle po zakończeniu rekrutacji do szkoły, podajemy listę podręczników, które będą obowiązywać w najbliższym roku szkolnym. Prosimy, by świeżo przyjęci do szkoły uczniowie klas I-szych wstrzymywali się z zakupem nowych podręczników, ponieważ większą część mogą odkupić w antykwariatach lub odkupią od rok starszych kolegów z klas II-gich.
Program nauczania w I klasie jest w zasadzie kontynuacją programu z gimnazjum, dlatego na pierwszych lekcjach, na początku września możemy uczyć sie jeszcze bez podręczników.
Również uczniowie klas II i III powinni uzbroić się w cierpliwość i poczekać na informacje w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego, w którym Samorząd Uczniowski I LO zorganizuje obrót używanymi podręcznikami .

Pozdrawiamy wszystkich wypoczywających i pracujących na wakacjach!