Każdy może pomagać!

Napisano: 3 Grudzień, 2019 - 19:59 przez Administrator

Święty Mikołaj już za rogiem, a w takiej wyjątkowej chwili przypominamy sobie o wartości bezinteresownej pomocy drugiemu i jakoś łatwiej zauważyć tych, którzy tej pomocy potrzebują. Z tego względu uczniowie klasy II B wraz z wychowawcą przygotowali mikołajkowy kiermasz domowych wypieków, które sprzedawano podczas przerw na hallu szkolnym w poniedziałek 2 grudnia. Zebraną kwotę w całości przeznaczymy na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji 20-letniego Karola z Łańcuta, który uległ poważnemu wypadkowi podczas pracy zagranicą.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę kosztując jednocześnie słodkich pyszności. Sienkiewiczacy po raz kolejny potwierdzili, że są ludźmi o wielkich sercach, wrażliwymi na ludzką krzywdę i cierpienie.