„JĘZYKOMANIAK TO JA” JUŻ NIEBAWEM!

Napisano: 17 Marzec, 2021 - 12:45 przez Administrator

23 marca 2021 r. o godzinie 11.00 odbędzie się VIII edycja Powiatowego Konkursu Języków Obcych „Językomaniak to Ja”,organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie pod patronatem Starostwa Powiatowego w Łańcucie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. W ten dzień uczniowie klas ósmych szkół podstawowych powiatu łańcuckiego i przeworskiego będą mieli okazję popróbować swoich sił, rozwiązując test leksykalno-gramatyczny w wybranym przez siebie języku obcym. Tradycyjnie, największą popularnością cieszy się język angielski, który wybrało 31 ósmoklasistów. Są także trzej Językomaniacy germaniści, którzy przybędą do nas ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Przeworska oraz jedna miłośniczka języka rosyjskiego ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie.

Drodzy Językomaniacy!

Chociaż rozdanie nagród odbędzie się dopiero 14 kwietnia, to już dzisiaj pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom. Potrzeba nie lada hartu ducha, aby w tych trudnych czasach podjąć takie wyzwanie. Wasza pasja i zamiłowanie do języków obcych wygrały ze strachem i obawami towarzyszącymi nam wszystkim na co dzień z powodu zaistniałej sytuacji epidemiologicznej. W ten sposób już odnieśliście zwycięstwo.
Jako organizatorzy gali VIII Powiatowego Konkursu Języków Obcych „Językomaniak to Ja” pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, abyście wszyscy mogli czuć się bezpiecznie podczas pobytu w naszej szkole. Pamiętajcie, na konkurs może przyjść wyłącznie osoba bez objawów chorobowych kompatybilnych z objawami COVID-19.
Nie zapomnijcie o maseczce i dwóch długopisach. Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły oraz zachowanie bezpiecznych odstępów od drugiej osoby – co najmniej 1,5 m. Zabierzcie też ze sobą pisemną zgodę na udział w konkursie podpisaną przez Waszych Rodziców.

Czekamy na Was! Do zobaczenia wkrótce!

Organizatorzy Konkursu:
Ewelina Klimza