Dzień Edukacji Narodowej.

Napisano: 14 Październik, 2019 - 20:03 przez Administrator

W dniu 11 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Program artystyczny przygotowała klasa II,,b'' na czele z Panią Profesor Edytą Teichman. Kolegów z dawnej klasy, jak zawsze wspomagał Makary Pelc, wciąż związany z klasą II,,b''.

Akademia rozpoczęła się przemówieniem nowo wybranych przewodniczących społeczności sienkiewiczowskiej. W rolę konferansjerów wcielili się: Basia Rojek i Kacper Cichoń. Na akademię składały się wiersze recytowane przez: Natalię Wojdyło, Justynę Foltę, Karolinę Szczepańską oraz Julię Olbrycht i Makarego Pelca, a także piosenki w wykonaniu: Patrycji Motyki, Martyny Mazurek, Marysi Tendaj, Michaliny Chrzan oraz Sabiny Skórskiej.

Największą atrakcją okazał się występ Szymona Kwolka z III ,,b'' i jego wielbicielek w piosence pt. ,, Dyscyplina'' oraz ,,Rap historyczny'' w wykonaniu Szymona Szpunara i Miłosza Chrzana.

Akademia zakończyła się wręczeniem kwiatów i złożeniem życzeń naszym wspaniałym nauczycielom. Następnie uczniowie z klasy II,,b'' odwiedzili emerytowanych nauczycieli I LO.

Julia Olbrycht