Oficjalna strona 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie

„Bądź dobry jak chleb” – koncert charytatywny

Napisano: 17 Marzec, 2007 - 14:46 przez MRJ

W ostatnią niedzielę społeczność I LO miała okazję zjednoczyć się na szczytnej imprezie – wraz z MDK, PZOPP nasza szkoła zorganizowała koncert charytatywny na rzecz jednego z naszych uczniów – Mateusza. Inicjatywa ta została nagłośniona w lokalnych środkach przekazu by zgromadzić jak najwięcej osób chętnych do pomocy.

Tak też się stało. Gdy w niedzielę wyszliśmy na scenę MDK, naszym oczom ukazała się licznie zgromadzona publika (społeczność naszego LO, władze miasta, mieszkańcy Łańcuta i okolic). Nie narzekaliśmy również na brak artystów. Zagrali, zaśpiewali, zatańczyli m.in. Amare, Gracja, ZPiT Łańcut, Muzycy z naszego LO (Dwa Trzy Słowa, Zespół wokalno instrumentalny, A.Bartman – solo), The Red Sky, ZTN, Inwers, Ekonomik, Wesołe Nutki, Solinki itd.
Niezmiernie cieszymy się, ze znalazło się tak wielu ludzi dobrej woli, którzy zechcieli wesprzeć Mateusza. Dziękujemy!

( Kategorie: )

Zobacz koniecznie


I LO Biuletyn Informacji Publicznej

Gesamtschule Reichshof


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza
Banner Lion Film - Się nie boi

TV ŁAŃCUT

PROMAR

PNWM

Użytkownicy online

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.

Subskrybuj

Subskrybuj zawartość